Focení na obálku knihy - zrzky

Hledáte modelku na komerční focení nebo módní přehlídku?

Focení na obálku knihy - zrzky

od Pavla Lžičařová » 14 pro 2015, 08:03

Dobrý den,

pracuji v nakladatelství Epocha (http://www.epocha.cz), které vydává sérii romantických fantasy knih Merry Gentry autorky Laurell K. Hamiltonové (http://www.epocha.cz/vydaneknihy.php?rubrika=28). Na obálky fotíme slečnu, která by se měla co nejvíce podobat Merry - štíhlá (nemusí modelkovsky, normálně), pěkná, s delšími zrzavými vlasy (nemusí být přírodní a jakýkoliv odstín zrzavé), fotogenická. Ideálně z Brna a okolí, ale nemusí být, jízdné proplatíme. Nabízíme pouze symbolickou finanční odměnu (ve výši set), ale být na obálce je zajímavá výzva, ne? :-)

Současná modelka už Merry fotit nemůže, tak hledáme náhradu... Jednalo by se o dvě až tři hodiny focení v ateliéru v Brně. Oblečení bychom nějak dali dohromady, zvláštní nároky na něj nejsou, stejně tak na líčení a úpravu vlasů.

Pokud je mezi vámi někdo, kdo by to chtěl zkusit, ať se mi prosím ozve na pavla.lzicarova@epocha.cz a pošle několik aktuálních fotek v civilu (neupravovaných). Případně pokud někoho takového znáte, dejte mi prosím vědět.

Moc děkuji!
 
Příspěvky: 1
Obrázky: 0
Registrován: 14 pro 2015, 07:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
cron