Natáčení multimediálních projektů

Pracovní nabídky, informace, zkušenosti. Jakékoli příspěvky s touto tématikou v jiném vlákně než tomto budou odstraněny!

Natáčení multimediálních projektů

od Terezka Sciskalová » 14 kvě 2018, 17:15

Zdravím , nabízíme Natáčení multimediálních projektů.
Co to je?
Celoročně hledáme vhodné a ženy (18-30let), se kterými točíme , které jsou primárně zaměřeny pro úzkou skupinu lidí na celém světě.
Těmto lidem se líbí, když dívka nebo dívky pijí alkohol, a chtějí vidět jak se mění chovaní v průběhu pití.
Jaký to má význam?
ty lidi co kupují tyhle projekty úplně obrovský význam, vidí dívky které se opíjejí. Každopádně když na ty projekty koukají určitě u toho nepijí čaj a nečtou si noviny . Mají určitý typ Fetišismu, kterýmu se říká "drunk fetish" za který pravidelně platí peníze.
Výhodu to má určitě pro dívky které tyhle projekty točí, může si vyresetovat mozek (kdo by to čas od času nepotřeboval) a ještě za peníze někoho jiného, protože veškerý alkohol, který si přejí dostávají zcela zdarma.
Co za to?
Projekty jsou pochopitelně honorované, je to variabilní honorář v řádech tisíce korun.
Točí se to v podstatě po celé ČR. Většinou ale v Praze.
Jak to probíhá?
Sedneme si daný den někam do "mekáče" nalinkujem si body scénáře, vyřídíme administrativu (smlouvy dle platných českých zákonů, fotky občanky kvůli věku)
Musím tam být svlečená je to erotika?
Projekty nejsou primárně zaměřeny jako porno. Je však dobré aby se dívka dokázala před kamerou svlíknout alespoň do spodního prádla. Na druhou stranu točíme Topless nebo zcela nahé dívky, což se honoruje vyšším základním honorářem.
V případě zájmu nebo pro víc informací neváhejte kontaktovat Agenturu domluví s tebou podrobnosti (neboj je to příjemná holka Terezka)
Email- projektdrunkfetish@seznam.cz
Tel.- 776/460074
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Obrázky: 0
Registrován: 14 kvě 2018, 16:20

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
cron